Atėjo laikas laiptams? 
Individualios paslaugos nuo pradžios iki pabaigos. Aiškios ir geros kainos. Saugu ir patikima.

Kiek kainuoja laiptai?


Laiptai su beržinėm pakopom - 2200 eurų 

Laiptai su uosinėm pakopom - 2500 eurų

Laiptai su ąžuolinėm pakopom - 2900 eurų

Turėklas antrame aukšte - 1m/150 eurų

Laiptų sumontavimas - 200 eurų


* Laiptų kaina galioja laiptams kurių forma yra I, L arba U, laiptų aukštis iki 3m. pakopų plotis iki 90cm. Paprastai standartiniams namams tokių matmenų pilnai užtenka.


** Laiptų montavimas labai paprastas (kaip IKEA baldų), kiekvienas sujungimas suprojektuotas taip, kad lieka susukti tik medvarščius ir varžtus. Pirmiausia montuojasi sijos, jos montuojasi atskirai, nėra suvirintos į krūvą, todėl nereikia daug naudoti jėgos, po to medvarščiais prisukamos pakopos, kiekviena atskirai, čia taip pat nereikia jėgos, vėliau tvirtinami turėklų elementai atskiromis dalimis į jiems paruoštą vietą ir galiausiai priklijuojamas porankis ant ornmentų viršaus, viskas. Dviems meistriukams, neskubant 4-5 valandos darbo.


*** Laiptų išmatavimas taip pat labai paprastas, nereikalauja tikslumo iki 1mm. Iš aukščio galima daryti paklaidą iki 2cm. iš ilgio ir pločio iki 3cm. Išsamesnė informacija montavimo instrukcijoje.


**** Šitų laptų pliusai - modernus stilius (nors stilius priklauso nuo pasirinkto ornamento), lengvas montavimas, tvirta konstrukcija, galima, bet kada išimti sugadintą pakopą ir pakeisti į naują neatsukus nei vienos papildomos detalės, ko nepadarytumėte su klasikiniais mediniais laiptais. Galima po kurio laiko, kai atsibosta vienoks laiptų stilius, pakeisti į kitą, pakeičiant turėklų ornamentus. Dar vienas labai geras pliusas - maža kaina. Minusų nėra.

 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie